Marketingem v oblasti IT se zabývám od roce 1992 (v rámci studia na VUT v Brně). První ocenění jsem získal v roce 2004 (internetové stránky ve státní správě - vítězství v soutěži Zlatý erb). Ocenění jsem získal v následujících letech ještě 3x, dále byly oceněny i elektronické služby. Na poli komerční sféry jsem od roku 2003 v oblasti tvorby, konzultací i marketingových řešení v oblasti internetových i intranetových aplikací (společnostem Bystřický a spol., RI OKNA, a.s., KM Beta, a.s., CK Ludor, s.r.o. a mnoho dalších větších i menších firem napříč téměř všemi obory činností).
refernce - kmbeta.cz refernce - nitarna.cz refernce - ri-okna.cz

VIZITKA

 • Narozen 26. 5. 1978 v Hodoníně, studium ZŠ Mutěnice, SOU Olomoucká, Brno, VUT - fakulta elektrotechniky a informatiky, VUT - fakulta podnikatelská
 • Marketingem na Internetu se začal zabývat v diplomové práci, dále ve vlastní firmě vytvářející aplikace pro státní i komerční sféru.
 • V roce 1993 založil vlastní firmu nabízející vývoj internetových a intranetových aplikací a konzultace v oblasti IT managementu
 • V roce 2004 získal ocenění za nejlepší webové stránky obce Mutěnice
 • V roce 2004 získal ocenění za nejlepší el. službu - stránky pro občany se zrakovými obtížemi (pro slabozraké), obdoba této aplikace je i dnes v různých provedeních využívána nastupujícími webmastery
 • V roce 2005 získal ocenění za nejlepší webové stránky obce Mutěnice
 • V roce 2006 získal ocenění za nejlepší webové stránky obce Mutěnice
 • Od roku 2007 se věnuje ve většinové míře činnostem pro komerční firmy, zabývá se vývojem intranetových aplikací firem na zakázku a webdesignovými interními aplikacemi, jejichž finanční přínos není možné objektivně zhodnotit.
 • Od roku 2008 se zabývá marketingovými analýzami, možnostmi získání nových (udržení stávajících) zákazníků prostřednictvím klasického a zejména IT marketingu jak pro komerční firmy, tak neziskové a státní organizace.
 • Z měřitelných výsledky činnosti uvádíme např. tržby více než 20 000 000 Kč v realizovaných elektronických obchodech, více než 10 miliónů uživatelů kalkulačních či jiných aplikací využívaných klienty (např. kalkulace oken, výpočet ceny barvy, výpočet tepelných úspor oken, výpočet množství střešní krytina a doplňků a ostatních.
  Vyvíjí většinu internetových a intranetových aplikace pro reklamní agenturu Bystřický a spol (marketingové systémy - kontroly účinnosti reklam, pohybu uživatelů stránek i aplikací a další).
 • Reference na poli komerční sféry
  - v oblasti elektronických obchodů firem KM Beta, a.s., Vinummoravicum, PNEU PLUS, Niťárna Česká Třebová, eparker.cz a další
  - v oblasti systémů na míru firmám CK Ludor (webové aplikace, intranetové aplikace, svázání se stávajícím interními systémy), RI OKNA a.s. a mnoha dalších.
  - od roku 2010 se zabývám firemními výrobnímy systémy - RI OKNA, Pelikán Hardcopy (linux server, generace QR, Android aplikace pro intranet, PC rozhraní atd.)
Jednoduchý software pro větší ochranu Vašich
php skriptů: LS SHADE CODER
 
 Copyright © 2018, Libor Skočík     libor@skocik.cz LS shade coder - cz »     LS shade coder - en »